Loading…
Bëni këtë test dhe kuptoni çfarë tregon për ju guaska që zgjedhni
  • 13/09/2017 | 21:39

...

Shikoni këto guaska dhe zgjedheni cila ju tërheq më shumë, por pa menduar gjatë.


Guaska 1

Çka nuk ju vret, ju bënë më të fortë. Duket se kjo thënie është e krijuar për mendjen tuaj. Ju e dini saktësisht se çka po bëni kur keni momente të vështira, poashtu jeni të sigurt se do t’i tejkaloni ato mjaft mirë. Pas situatave të vështira ju jeni vetëm më të mirë dhe të fortë. Guaska që keni zgjedhur e përfaqëson mbrojtjen tuaj nga bota e jashtme, përcjell Gazeta Metro.

Guaska 2

Nëse e keni zgjedhur këtë guaskë, ju me gjasë kërkoni ekuilibër në jetë. Ju pëlqen të keni jetë të qetë, pa stres e problem. Ju kënaqeni me thjeshtësinë dhe harmoninë në jetë.  Mirëpo, ju duhet të mësoni si të qetësoheni dhe ta  përqafoni jetën.

Guaska 3

Ju jeni person shumë ngurrues, keni vështirësi të bëni shoqëri dhe t’u afroheni njerëzve, përcjell Gazeta Metro. Harroni gjithçka që po ju bën të mbeteni prapa dhe leni gjërat të ndodhin në mënyrë natyrale, kështu njerëz të mrekullueshëm mund të vinë në jetën tuaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë