Loading…
Berat Buzhala e kall me një koment te profili i Ramushit, për kthimin në AAK të Donikës
  • 14/03/2018 | 17:13

...

Rikthimi i Donika Kadaj-Bujupit nuk ka kaluar pa reagimin të analistëve, e Berat Buzhalës ky veprim i politikanes ishte qesharak.


Berat Buzhala  ka komentuar në profilin zyrtar të kryeministrit Ramush Haradinaj, ku ky e bëri të ditur lajmin për rikthimin e Kadaj-Bujupit.

Për dallim prej herëve të tjera kur di të ‘godas’  politikanët në rrjetet sociale, kësaj radhe Buzhala ka shkruar vetëm ka ‘qeshur’ me lajmin Haradinajt.

Për më pak se 1 orë, komenti i tij ka marrë mbi 750 reagime.

Donika Kadaj-Bujupi të mërkurën u kthye në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), pas përçarjeve në Lëvizjen Vetëvendosje, prej ku dha dorëheqje kohë me parë. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë