Loading…
Berisha pa gjasa, Fiorentina i shënon supergol (Video)
  • 24/09/2017 | 21:42

...

Fiorentina ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas me një gol të bukur të Federico Chiesa’s.


Sulmuesi i talentuar gjuajti fort dhe saktë prej jashtë zonës, duke mos i lënë asnjë shans portierit shqiptar Etrit Berisha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë