Loading…
Berisha paralajmëron Prishtinën
  • 19/06/2017 | 21:00

...

Anëtari i Kombëtares shqiptare dhe i Atalantës, Etrit Berisha ka folur për kundërshtarin e FC Prishtinës në Ligën e Evropës, IFK Norrkoping.


Portieri i cili ka luajtur më parë në Suedi me Kalmarin, ka thënë se Norrkoping është skuadër cilësore dhe me traditë në futbollin suedez.

“Sa i përket skuadrës Norrkoping, është një në ngritje vazhdimisht. Është një klub që ka traditë të madhe në futboll. Ka lojtarë cilësor”, ka thënë Berisha për Sportin në KTV.

Portieri i kombëtares shqiptare deklaroi se do ta shikojë me interesim ndeshjet e skuadrave kosovare në Evropë./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë