Loading…
Berisha prezanton të dashurën “arabe”
  • 11/01/2018 | 15:39

...

Gardiani i portës shqiptare, Etrit Berisha, po shfrytëzon këtë javë që është pushim në Itali, pa impenjime nga ndeshjet, dhe po viziton Lindjen e Mesme për t’u relaksuar.


Berisha ka postuar një foto në Facebook, bashkë me të dashurën e tij, e cila mban në kokë një perçe, veshje për vendet arabe. Edhe portieri, gjithashtu mban në kokë një shall tradicional arab.

I nxori sekretet seksuale, Xhemaili nuk i ndahet Erjona Sulejmanit

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë