Loading…
Bes Kallaku e çmend skenën e ‘Kënga Magjike’: I veshur si femër imiton ato
  • 07/12/2017 | 19:08

...

Plot emocione ishte nata e parë e festivalit “Kënga Magjike” e transmetuar mbrëmjen e djeshme në TV Klan, nën drejtimin e Ardit Gjebreas dhe bashkë-prezantuesve Bes Kallaku, Erion Isaj, Arjola Shehu dhe Nevina Shtylla.


Mirëpo Bes Kallaku së bashku me Erion Isaj ka çmendur skenën, duke u markuar si femra e duke vallëzuar mbi take, shkruan gazetametro.net

Besi me humorin e tij ka bërë të qeshën me lot të gjithë, përshirë këtu edhe pjesëmarrësit edhe jurinë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë