Loading…
Bes Kallaku tregon ‘çmendurinë’: Tmerron disa vajza në Itali
  • 19/02/2018 | 17:18

...

As martesa nuk e uli me këmbë në tokë. Bes Kallaku gjithnjë do mbetet po ai shakaxhi që e kemi parë në edicionet e përjavshme të Portokalli në Top Cannel.


Jo vetëm kur është në rol, por ai i tillë është edhe kur del për shëtitje gjatë një udhëtimi.

Ai ka tmerruar një grup vajzash turiste në Itali, të cilat kërkuan nga ai thjesht një fotografi.

Besi si Bes që është, i fotografon ato dhe më pas ua punon një rreng. Bashkë me aparatin e tyre fotografik profesional, ai ikën me vrap duke i bërë ato të mendojnë se ua vodhi pajisjen.

Momentin e ka kapur Xhensila në një video e më pas Besi e ka publikuar në Instagram, ku shkruan se vajzat bërtitën shumë duke menduar se ai njëmend iku me gjithë aparatin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë