Loading…
Besoni ose jo, Kylie Jenner i vendos emër shqip një produkti të saj
  • 06/12/2017 | 21:48

...

Edhe pse në moshë të re, ajo është padiskutim një nga femrat më me ndikim në botë.


Kylie Jenner së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për lajmet mbi shtatzëninë e saj, por ende nuk kemi një konfirmim zyrtar. Megjithatë, zyrtar është fakti që biznesi i saj në fushën e kozmetikës, po ecën në mënyrën më të mirë të mundshme dhe sigurisht që kërkesat janë të shumta.

Lidhur me këtë, ajo çdo muaj lançon produkte të reja dhe nuk ka marketing më të mirë se në rrjetet sociale. Por kemi vënë re se produkteve të saj i vendos një emër të veçantë, mirëpo s’na kishte shkuar në mendje se mund t’i vendoste një emër shqiptar.

Teksa ka treguar ngjyrat e reja të buzëkuqëve në Snapchat, na zuri syri emrin “SHERBET”.

Dyshojmë të ketë një fjalë të tillë në gjuhën angleze dhe me siguri këtu ka gisht make-up artist, Mario ose Arieli që ishte para disa muajsh në Shqipëri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë