Loading…
Beyonce sjell në jetë binjakët (Foto)
  • 18/06/2017 | 12:09

...

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka sjellë në jetë binjakët e saj. 


Mediat, duke u thirrur në burime anonime, ka bërë të ditur se Beyonce dhe burri i saj Jay Z-i të enjten janë parë në një spital në Los Anxhelos, por tabloidi ‘Us Weekly’ duke u thirrur në burime të shumta ka bërë të ditur se këngëtarja binjakët i ka lindur më herët gjatë javës.

“Beyonce dhe Jay janë shumë të lumtur dhe kanë filluar ta ndajnë këtë lajm me familjen dhe me miqtë e afërt”, ka deklaruar një burim për revistën “People”, derisa përfaqësuesi i çiftin ende nuk ka konfirmuar asgjë.

Beyonce ka njoftuar se ishte shtatzënë me anë të një foto në Instagtam në muajin shkurt. Çifti tashmë ka edhe një vajzë Ivy Blue e cila është 5 vjeç./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë