Loading…
BILD: Kjo është oferta e re e Arsenalit për Aubameyang
  • 23/01/2018 | 23:06

...

Arsenali e ka rritur ofertën për Pierre-Emerick Aubameyang pas raundit të dytë të bisedimeve me Borussia Dortmundin, raporton tabloidi gjerman Bild.


Një delegacion i drejtuesve të klubit anglez qëndroi të hënën në Gjermani, ku fillimisht afër 50 milionë euro.

Borussia e refuzoi menjëherë këtë ofertë dhe Arsenali të të martën ofroi 57 milionë euro.

Por sipas Bild, kërkesa e gjermanëve është 60 milionë euro, dhe të marrin në formë huazimi deri në fund të sezonit sulmuesin Oliver Giroud. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë