Loading…
Blendi Fevziu poston foto me gruan dhe Sali Berishen para 20 vitesh, ja si dukej çifti (Foto)
  • 12/08/2017 | 12:08

...

Në sezonin e ri të ‘Opinion’moderatori do të sjellë momentet më pikante të 20 viteve në ekran.

Blendi ka postuar në Instagramin e tij një foto nga vizita e parë e Sali Berishës në TvKlan. Në foto duket dhe bashkëshortja e moderatorit të njohur.

‘20 Nentor 1998. Ardhja e pare e Sali Berishes ne Tv Klan. #20vjetopinion Takimi ne 7 Shtator.’-shkruan Blendi në postimin e tij.

Duket se vitet kanë sjellë shumë ndryshime për çiftin dhe gjithmonë për mirë.Ndërsa për ish kryeministrin Berisha duket se koha nuk ec, ai mbetet gjithmonë i njëjti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë