Loading…
Bleona e akuzon babin e saj se ka pasur dashnore, reagon ky i fundit
  • 19/11/2017 | 14:44

...

Kengetarja qe shkakton gjithmone ilaritet kudo te jete, Bleona Qerreti teksa ishte ne Xing me Ermalin te shtunen, gjate lojës “Sa mirë e njeh ti babin” akuzoi te atin se ka pasut dashnore.


E pyetur nga Ermal Mamaqi në lidhje me gënjeshtrën më të madhe që ajo mendon se i ka treguar i ati, Bleona u përgjigj:

“Unë kam idenë që gënjeshtra më e madhe që më ka thënë mua Nazmiu është që nuk ka pasur asnjëherë dashnore. S’e besoj dot. Ai ka qenë nënkryetar dege për 30 vjet, ka qenë në post të rëndësishëm, është burrë i bukur edhe sot që është 70 vjeç. Unë mamin e kam shumë të bukur, por kur thotë ai që s’ka pasur asnjëherë dashnore dhe që një ka dashur e një ka marrë, unë s’e besoj dot.”

Sakaq, ka ardhur dhe përgjigja nga babai i këngëtares, i cili u përgjigj se nuk e ka gënjyer kurrë të bijën, shkruan xing.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë