Loading…
Bleona merr një vendim
  • 13/01/2018 | 08:37

...

Këngëtarja Bleona Qereti është një prej artisteve më aktive në rrjete sociale.


Ajo vazhdimisht publikon imazhe të reja, përmes të cilave tregon për aktivitetet që bën, shkruan lajmi.net. Këngëtarja njihet për jetë luksoze, e së fundi ajo ka pushuar në Tajlandë, nga ku ka sjellë vazhdimisht fotografi të reja, përmes të cilave tregonte se po kënaqej tejmase.

Në postimin e fundit, ajo ka habitur të gjithë, kjo ngase ka njoftuar fansat me vendimin që ka marrë.

“Detox për një javë- lamtumirë rrjete sociale”, është mbishkrimi që Bleona ka lënë në postimin që bëri në Insta-Story, e që duket për një javë ajo do të largohet nga përdorimi i tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë