Loading…
Bleu një palë xhinse nga faqet ‘online’, tronditet me atë që gjen në xhep
  • 13/01/2018 | 10:23

...

Blerjet online megjithëse përdoren jashtëzakonisht ato nuk janë shumë të sigurta. Shumëherë persona të ndryshëm janë ankuar për produktet që u kanë ardhur, e që në fakt nuk i kishin porositur ashtu.


Por, një gjë akoma më e pazakontë i ka ndodhur një infermiereje Chrisine Evans, e cila bashkë me gjinset që ka porositur i kanë ardhur edhe një palë të brendshme të vajzave të palara, transmeton gazetametro.net

Evans kishe porositur në web-faqen “Nordstrom” një palë xhinse të markës “Not Your Daughters Jeans”, me çmim prej 100 eurove.

E ndikuar negativisht nga gjetja e të brendshmeve që i ka gjetur në xhep, ajo e ka ndarë këtë me ndjekësit në rrjetet sociale.

“Pas shumë viteve besnikëri ndaj kompanisë “Nordstrom”, jam tronditur me neglizhencën e tyre. Në xhinset që  porosita gjeta një palë të brendshme të palara të femrave në xhep.” ”, ka shkruar ajo ./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë