Loading…
BMW e 1993 shitet për 130 mijë dollarë, arsyeja do t’ju çudisë |FOTO
  • 11/08/2017 | 21:18

...

Një shtetas amerikan ka njoftuar se ka nxjerrë në shitje një veturë të llojit BMW M5 E34, prodhim e vitit 1993 për një çmim prej 130 mijë dollarësh.


Arsyeja e këtij çmimi kaq të lartë, pasi si kjo makinë ka shumë në treg, është ngjyra e saj, pasi kjo veturë është një nga dy veturat me ngjyrë unike të prodhuara nga BMW në 1993.

Sipas pronarit, vetura është në gjendje të përsosur me 155 mijë kilometra të përshkruara, brenda saj nuk është konsumuar cigare dhe se posedon librin origjinal të serviseve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë