Loading…
Bota në shok: Bolt pensionohet në mënyrën më të keqe (Video)
  • 12/08/2017 | 23:25

...

Sytë e të gjithëve ishin të drejtuar kah ai të shtunën mbrëma.

Vrapuesi më i shpejtë i të gjitha kohërave do të zhvillonte garën e fundit në karrierë,

Në garën e ‘stafetës’, 4 herë nga 100 metra, pritej luftë e madhe ndërmjet Xhamajkës dhe SHBA’ve.

Xhamjka e filloi shumë mirë garën, por Usein Bolt u lëndua në garën e fundit në karrierë, e të artë e fitoi Britania.

Ai ka paralajmëruar se pas Kampionatit Botëror të Atletikës, do të pensionohet.

https://www.youtube.com/watch?v=6v96JsEGpG4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë