Loading…
Brenda zhveshtores, lojtarët e Kosovës festojnë fitoren
  • 13/11/2017 | 23:38

...

Fitorja e parë në shtëpi pas pranimit në FIFA ka sjellë padyshim gëzim të madh të lojtarët e Përfaqësueses së Kosovës.


Pamjet i sjell me telefonin e tij sulmuesi Bernard Berisha.

Atij i bashkëngjitet edhe lojtari më i mirë në këtë ndeshje, Besar Halimi, i cili shënoi edhe golin e fitoren në sekondat e fundit për 4-3.

E ndërkohë një tjetër prej Berishëve të Përfaqësueses, Valon Berisha, qeshet me entuziazmin e Bernardit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë