Loading…
Burdushi vazhdon parashikimet në politikë, ia qëllon edhe kësaj here
  • 11/01/2018 | 18:34

...

Hysri Peqani i njohur ndryshe si ‘Burdushi’ i është gëzuar miratimit  të Ligjit për Gjuhën Shqipe në Maqedoni, duke thënë se edhe këtë herë parashikimi i tij se një gjë e tillë do të ndodhte ka dalë të jetë i saktë.


“Dulë edhe një parashikim në Maqedoni. Urime, urime,u vendos gjuha shqipe në Maqedoni” ka shkruar Burdushi në profilin e tij.

Burdushi ndryshe është i njohur si ‘parashikues’ i fatit, si dhe ‘mjek popullor’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë