Loading…
Burri 50 vjeçar e lumturon Adelinën, çfarë surprize i ka bërë për Shën Valentin
  • 14/02/2018 | 23:00

...

Adelina Tahiri ka festuar Shën Valentinin e parë si e martuar, ndërsa bashkëshorti i ka dhuruar një parfum, që sipas saj ky është parfumi i saj i preferuar.


“E dashuroj këtë parfum. Faleminderit dashuri”, ka shkruar ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë