Loading…
Burri më së shumti herë i martuar në Britani dëshiron të martohet sërish – zbulon si cila është “femra e përsosur” për të!
  • 13/11/2017 | 14:45

...

Një gjysh i pafat në dashuri, i cili është njeriu më i martuar në Britani, ka vënë në pah faktin se është duke kërkuar që të ketë edhe një lidhje tjetër martese, pasi është braktisur edhe nga gruaja e tij e nëntë.


Sipas mediave britanike, bëhet fjalë për Ron Sheppard i cili u befasua kur Cristel Marquez, u largua nga ai, për të cilën gjë thotë se dëshiron tashmë të gjejë dikë “më të pjekur”.

Ai ka thënë se rreth 30 vjeç është ‘mosha e përsosur’ dhe tha se rreth kësaj çështje po flet me një numër të grave në Facebook.

Ai pretendon se ish-punëtores së qendrës së thirrjeve, e cili është nga Filipinet, i është thënë nga autoritetet se ajo duhet të largohet nga vendi.

Ron thuhet se e lidhi nyjë me gruan e parë Margaret në vitin 1966, dhe që prej asaj kohe ka qenë divorcuar dhe rimartuar, disa herë, përcjell telegrafi.

Ai tani thotë se dëshiron të gjejë një nuse që është rreth 30 vjeç – të cilën ai e përshkroi si ‘mosha e përsosur’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë