Loading…
Burrit të verbër i bien milonat nga çanta, shikoni si reagojnë njerëzit
  • 13/10/2017 | 11:31

...

Disa qytetarë kanë rënë pre e një videoje gazmore, ku një i ri shtiret si i verbër teksa po udhëton me një çantë plot me para.


Ai hap çantën në rrugë për të derdhur paratë dhe shikon si do të reagojnë qytetarët. Po ju si do të vepronit nëse do të ndesheshit me një rast të tillë të vërtetë?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë