Loading…
Çartet Arda Turan, ia thyen hundën këngëtarit të njohut turk dhe më pas e ndjek në spital për ta mbytur!
  • 11/10/2018 | 12:56

...

Arda Turan, cili është në huazim këtë sezon në Basaksehir nga Barcelona është përleshur në një vend të Stambollit të mërkurën, gjatë së cilës ai theu hundën e Berkay , një këngëtar i famshëm turk.


Siç raportohet nga shtypi lokal, grindja ndodhi pasi Turan iu afrua gruas së këngëtarit.

Momente më vonë, Berkay qëndroi ballë për ballë me Arda , e qortoi për qëndrimin e tij dhe filloi luftën.

Lojtari menjëherë thyen hundën e Berkaj , që do të thotë se duhej të transferohej në spital, ku ai operohej shpejt.

Megjithatë, konflikti nuk përfundoi atje. Sipas disa mediave lokale, Arda shkoi në spital dhe iu afrua gruas, duke i kërkuar asaj të xhironte atë për t’i dhënë fund jetës së tij.

Lojtari mohoi menjëherë këtë informacion në rrjetet e tij sociale, edhe pse ai pranoi se lufta u zhvillua.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë