Loading…
Casillas me mesazh fantastik për legjendën e Italisë
  • 14/11/2017 | 08:57

...

Iker Casillas me mesazh fantastik për legjendën e Italisë, Gianluigi Buffon.


Iker Casillas i ka shkruar Gianluigi Buffonit pas pensionimit të tij nga futbolli ndërkombëtar.

Buffon u tërhoq nga Kombëtarja italiane pas dështimit për kualifikim në “Kampionatin botëror 2018”.

Kurse, Casllas i ka dërguar një mesazh nëpërmjet rrjeteve sociale, përcjell “lajmi.net”.

”Nuk më pëlqen të shoh kështu. Dua të shoh si deri më tani, ashtu siç vazhdon të jesh për të gjithë: një legjendë. Jam krenar që të njoh dhe që jam ballafaquar shumë herë me ty”, shkroi Casillasit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë