Loading…
Çfarë bëjnë stjuardesat kur janë vetëm |VIDEO
  • 20/04/2018 | 15:45

...

Pothuajse të gjithë neve na ka rënë të marrim shërbmin e stjuardesave. Ato në shumicën e rasteve janë të bukura dhe super të sjellshme.


Megjithatë puna e tyre përplotë stres, dhe me njerëz shumë të stresuar nga fluturimet me aeroplan, don edhe relaksim, shkruan gazetametro.net.

Kur fluturimi kryhet me sukses dhe avioni ateron, ndërsa udhëtarët braktisin aeroplanin, koha për relaks fillon.

Më së miri këtë e tregon një video, ku një stjuardesë provon të bëjë disa gjeste sportive me këmbët e saj të gjata.

Ajo provon të prekë bagazhet me këmbë, dhe këtë ja arrinë në të dy anën. Por ajo nuk harron të përkujdeset edhe për fustanin e saj të shkurtër të cilin e mbanë me dorë, që të mos zbulojë atë, që shumica e burrave ndoshta po e prisnin. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë