Loading…
“Çfarë dreqin është kjo?”: Piloti i ushtrisë amerikane mbetet i habitur nga ‘objekti i çuditshëm’
  • 13/03/2018 | 15:07

...

Duket se ekzistojnë edhe fluturake më të avancuara se sa ato që ka në dispozicion ushtria amerikane, thotë një ish pjesëtar i kësaj ushtrie, Christopher Mellon, transmeton GazetaMetro.net


Videoja 2  minutshe i ka shqetësuar drejtuesit e Pentagonit, pasi një pilot ushtarak e incizoi tek fluturonte mbi Oqeanin Atlantik, një fluturake misterioze që lëvizte me shpejtësi shumë të madhe.

Videoja është kapur në vitin 2015 në afërsi të brigjeve lindore të SHBA’ve.

“Cfarë dreqin është kjo”, dëgjohet teksa thotë piloti në videon e publikuar nga kompania hetuese private Stars Academy of Arts and Science. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë