Loading…
Çfarë ‘hakmarrje’: Shikoni si e dënon të dashurën e tij, pasi rrinte vetëm me celular në duar
  • 07/12/2017 | 17:18

...

Një i ri ka vendosur ta ‘dënoj’ të dashurën, sepse vazhdimisht i ka kushtuar më shumë rëndësi telefonit celularë se sa atij, prandaj ai ka përgatitur një ‘hakmarrje’ të vogël për të.


Në videon e djalit të ri, shihet vajza e cila në çdo vend dhe në çdo kohë është ‘online’ në telefon celularë. Djali kishte vendosur që borinë me gaz t’a shfrytëzonte si mjet ‘ hakmarrës’, transmeton gazetametro.net

Shikojeni videon më poshtë për ta kuptuar më mirë ngjarjen./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë