Loading…
Çfarë po bënë Morena Taraku në Romë? (Foto)
  • 11/08/2017 | 21:11

...

Morena Taraku është duke kaluar pushime luksoze në kryeqytetin italian Romë.


Por, duket se këngëtarja dhe bukuroshja kosovare mund të mos jetë vetëm atje.

Në një foto që ka postuar në Instagram, Morena ka treguar një buqetë të madhe lulesh e që indirekt i kërkon ndonjë xhentëlmeni që t’ja dhurojë një të këtillë asaj.

 

Bukuroshja, për të cilën flitet shpesh për jetën e saj private, ende thotë se është single, por që vendet që viziton zakonisht janë të dedikuar për të kaluar netë romantike në çift.

Si duket, Morena po dëshiron që të dashurin ta mbaj për vete dhe mos ta tregojë atë për media.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë