Loading…
Çfarë po duan të fshehin rusët: E vërteta për UFO-t
  • 01/11/2017 | 19:31

...

Përplasja ruse e vitit 1969 është njëri nga rastet e dokumentuar, që mbahet top-sekret. Pjesë e dokumenteve është edhe një video në të cilën shihet një fluturake jashtëtokësorësh dhe trupi i gjelbër i një alieni, që ishte nxjerr nga kjo fluturake.


Arsyeja pse këto dokumente dhe video mbahen të fshehta është se sikur të publikoheshin do të shkaktonin kaos në botë. Duket sikur ashtu siç ne që pyesim nëse jashtëtokësorët ekzistojnë, edhe ata pyesin të njëjtën gjë për ne. Në videon e publikuar së fundmi shihet një grup njerëzish, të cilët punojnë mbi trupin e hapur të jashtëtokësorët, duke krijuar përshtypjen që janë duke bërë autopsinë e tij.

Willam Rutledge, astronauti i ‘Apollo 20’, në mesazhet e tij kishte thënë që kishte parë UFO në formë cilindrike dhe në formë trekëndëshi në hënë. Ai ka qenë astronauti i parë që kishte folur për një fenomen të tillë, disa vjet pasi që ishte zbuluar jashtëtokësori i ruajtur në Rusi.

https://www.youtube.com/watch?v=7feT7sZfvVI

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë