Loading…
Chelsea ofertë zyrtare për mesfushorin turk
  • 11/01/2017 | 15:33

...

Chelsea ka bërë ofertë zyrtare për Hakan Calhanoglu, duke u bazuar nga mediat turke.


Antonio Conte ka përcjellur lojtarin këtë sezon dhe tani e dëshiron tek skuadra e tij, pasi që e sheh si zëvendësues të duhur i Oscar, i cili u transferua në Kinë.

Leverkusen nuk preferon ta shes lojtarin, por ata mund të hapin bisedime në fund të sezonit, raporton gazetametro.net

Calhanoglu është i njohur për aftësitë e tij nga goditjet e lira, ku nga viti 2012, ka shënuar 11 gola dhe vetëm Lionel Messi dhe Miralem Pjanic kanë shënuar më shumë, gjithsej 12 gola./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë