Loading…
Chelsea si në tenis me Qarabag (Video)
  • 12/09/2017 | 22:42

...

Përforcimi i ri i Chelseat, Timeoue Bakayoko e shtoi në 4-0 epërsinë e ekipit nga Londra, ndërsa Michy Batushauyi me dy gola në përfundim të ndeshjes me Qarbagun, e kompletoi fitoren me rezultat tenisi 6-0 ndaj ekipit nga Azerbajzhanit.

Më parë Pedro, Zapacosta e Azpilicueta ishin realizatorë për ekipin e Antonio Contes.

http://www.dailymotion.com/video/x60ilfi

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë