Loading…
CIA: Ka më shumë se një video të Trumpit me prostituta
  • 12/01/2017 | 10:41

...

CIA beson që Rusia mund të ketë më shumë se një regjistrim të presidentit në ardhje, Donald Trump, me prostituta.
Trump dhe Kremlini zyrtar i kanë mohuar pretendimet që ende nuk janë të konfirmuara, që Rusia posedon materiale degraduese për figurën e Trump.

Gazetar i BBC, Paul Wood tha që CIA iu është përgjigjur pyetjes së tij lidhur me këto materiale duke thënë se ato janë “të besueshme”.

“Me siguri që ekziston më shumë se një regjistrim, dhe nuk ka vetëm pamje por edhe me zë, është më shumë se një takim dhe jo vetëm në Moskë por edhe në Shën Petersburg”, ka thënë Paul Wood.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë