Loading…
Çifti i njohur shqiptar po sjellin duetin e radhës
  • 13/11/2017 | 17:13

...

Ata të dy janë jo vetëm një ndër çiftet më të preferuar, por edhe këngëtarët me të preferuar.


Alban Skënderaj dhe Miriam Cani në një mënyrë apo tjetrën kanë qenë gjithmonë të pranishëm në vëmendjen e fansave. Ata janë bërë prindër të një vajze ndërkohë që kanë vendosur të rikthehen bashkë në muzikë.

Ka qenë Miriam ajo që ka postuar këtë foto bashkë me Albanin krah së cilës shkruan: A jeni gati për duetin e radhës”, duke na lënë të kuptojmë se bëhet fjalë për një bashkëpunim mes tyre.

Kujtojmë që bashkëpunimi i fundit mes çiftit ishte “Let me die with you”.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë