Loading…
Çifti më i ri i estradës sjellin të përpunuar këngën ‘Bie shi në Tiranë’
  • 15/12/2017 | 14:50

...

Çifti më i ri dhe më i përfolur i estradës, Genc Prelvukaj e Eni Koçi sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor “Bie shie në Tiranë”.


Këngë të cilën dyshja e pati paralajmëruar ditë më parë edhe përmes rrjeteve sociale. Ky është bashkëpunimi i tyre i dytë, pas atij “Vetëm ti” i cili ka marrë deri më tani afro 5 milion klikime.

Ndërsa edhe ne projektin e fundit ata shihen tejet të afërt me njëri-tjetrin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë