Loading…
Çifti më i ri në Hollywood (Foto)
  • 11/01/2017 | 20:41

...

Selena Gomez është në një romancë me Abel, që njihet ndryshe edhe si The Weeknd.


Dyshja janë çifti më i ri hollivudianë madje nuk kanë hezituar që edhe publikisht të tregojnë ndjenjat që kanë karshi njëri- tjetrit, shkruan Daily Mail.

Selena dhe Abel thuhet se kanë darkuar së bashku, dhe i gjithë ky moment romantik nuk u ka ikur paparacëve.

Rikujtojmë se The Weeknd ka qenë ish i dashuri i supermodeles Bella Hadid.

rs_634x1024-170111093935-634-selena-gomez-weeknd-jr-011117 rs_634x1024-170111093936-634-selena-gomez-weeknd-j2r-011117

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë