Loading…
Citi në lidhje me aktoren e ‘O sa mirë’? – flet vetë ai
  • 14/11/2017 | 13:24

...

Edon Bërveniku i njohur si Citi në serialin “O sa mirë” është bërë emër shumë i dashur për publikun.


Edhe pse nuk njihej para se të futej në ‘O sa mirë’, Citi tashmë është aktor i preferuar për shumëkë.

Ai ishte i ftuar në një intervistë për emisionin ‘Mirage’, ku rrëfeu shumëçka si nga jeta private ashtu edhe nga karriera, duke u ndalur në atë se si u bë pjesë e serialit.

Në shumë raste, mes aktorëve në filma apo seriale përveç marrëdhënieve kolegiale lindin edhe dashuri.

E në lidhje me këtë Citi tregoi se a ka qenë në lidhje me ndonjë nga aktoret e serialit “O sa mirë”.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 5:30 dhe mësoni të vërtetën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë