Loading…
City e shkelë Feyenoordin (Video)
  • 13/09/2017 | 21:30

...

Në pjesën e parë të përballjes me Feyenoordin, Manchester City ka shënuar tre gola.


Mysafirët kaluan në epërsi me golin e John Stones.

Të dytin Aguero, ndërsa Gabriel Jesus e trefishoi epërsinë pas disa pritjeve me radhë të portierit vendës.

https://www.dailymotion.com/video/x60mjor

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë