Loading…
Çka i lidhë Remzien, Kidën edhe Dhurata Dorën
  • 07/12/2017 | 21:26

...

Këngëtare të ndryshme kanë dëshirë që për xhirimet e fundvitit të duken sa më bukur në paraqitjet e tyre nëpër televizione apo produksione të ndryshme.


E duket se edhe Remzija, Kida dhe Dhurata, kanë vendos që të duken bukur për xhirimet e emisionit të Labit. Të tri këngëtaret tona i shohim në një foto të cilat kanë pozuar në stilin “Selfie”. E që vërtet duken shumë bukur.

Ndoshta nuk jeni mësuar që t’i shihni këngëtaret e rrymave të ndryshme muzikore bashkë. Por ja kësaj radhe ne siguruam një foto që shihen bashkë. Remzija e muzikës popullore ndërsa Kida e Dhurata të muzikës dhe ritmeve të reja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë