Loading…
Çmendë dhëndrri me vallëzimin e tij në dasëm
  • 12/10/2017 | 21:37

...

Sezona e verës karakterizohet me martesa të shumta e me dasma të ndryshme, duke filluar nga më të shtrenjtat që bëhen nëpër restauronte luksoze e deri tek ato që bëhen në kushte shtëpie.


Një video që po qarkullon nëpër internet shihet një çift i sapo martuar gjatë verës, dasma është bërë në kushte shtëpie, ku e veçanta e kësaj videoje është vallëzimi i dhëndrit. Ai ka një vallëzim tepër interesant. Duket se nga gëzimi që është martuar, dhëndrit i ka humb kontrolli ndaj vetës dhe bën një lojë të shthurur!

Ndërsa në anën tjetër qëndron nusja me vello e cila duket se çuditet nga veprimet e burrit që ajo ka zgjedh ta kaloj jetën.

Se si reagojnë dasmorët dhe nusja, ndiqeni videon e më poshtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë