Loading…
Çmenduria e sportistit, hidhet nga një lartësi e madhe dhe bëhet për spital
  • 12/10/2017 | 08:40

...

Një sportist i WWE në Amerikë gjatë një ndeshje në mundje ka bërë diçka të çmendur që ka shokuar të gjithë shikuesit si edhe po bëhet një nga videot më virale në rrjet.


Ai ka hipur mu në majë të kafazit dhe më pas i është hedhur sipër kundërshatrit, por me këtë lëvizje ai dëmtoi edhe veten e tij pasi menjëherë është dërguar në spital pasi ishte i dëmtuar rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë