Loading…
‘Çmenduritë’ e Trumpit kanë nisur që nga fëmijëria
  • 08/02/2018 | 22:42

...

Që Donald Trump nuk është edhe aq normal, nuk përbën më lajm. Deklaratat e tij për median kanë qenë të forta dhe shpesh herë kanë shkaktuar debat.


Pavarësisht se ai fitoi zgjedhjet presidenciale nëntorin e shkuar, shumë amerikanë, nuk kanë mendim pozitiv për të.

Emily Flake, karikaturiste e New Yorker, ka shpjeguar për të gjithë arsyet të cilat e kanë bërë Trump të jetë ky që është sot, një njeri i ftohtë, arrogant dhe i paarsyeshëm.

1.Trump ka vuajtur nga bulizmi, bashkëmoshatarët e tallnin nga mbiemri dhe i merrnin lodrën e preferuar.

2.Nuk u bë pjesë e sportit sepse ka duar të vogla.

3.Modeli aspak i zakontë i flokëve? Frymëzim nga modelet e gabuara të fëmijërisë.

4.I ka munguar dashuria në familje. Babai i tij mendonte se nuk ka asgjë më të rëndësishme se paraja, ndërsa dashuria është për dështakët.

5. Ka bërë pakt me djallin. Shpirti është vetëm për të dobtit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë