Loading…
Cocaina e Mozzik në versionin folk (Video)
  • 10/01/2017 | 21:05

...

Këngëtari i cili i këndon muzikes pop-folk Daim Lala duket sa ka befasuar fansat dhe ndjekësit e tij me atë se çfarë do të sjellë në vazhdim, shkruan Popullore.com


Ai së bashku me këngëtarin Mozzik kanë performuar në një koncert live, dhe duket se këngën e Mozzikut “Cocaina” do ta bëjë cover e cila do të publikohet nesër nga produksioni Vizioni Libonia.

Kjo është edhe promo e videos e cila do të vijë e kompletuar nesër.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë