Loading…
Coutinho, futbollisti që ka lindur me top (Video)
  • 11/01/2017 | 20:59

...

Philippe Coutinho këtë sezon ka shkëlqyer për Liverpoolin duke ndihmuar ekipin të kap pozitat e para të tabelës së Premierligës.


Ai me teknikën e tij, ka dhuruar ndeshje të bukura duke përfshirë gola dhe asistime.

Së fundmi ai është rikthyer në skuadrën e Jurgen Klopp nga lëndimi dhe është i gatshëm për të ndihmuar ‘Redsat’ në rrugëtimin e tyre.

Coutinho edhe kur ishte i vogël, ka dëshmuar se ai ka lindur për të qenë futbollist. Këtë më së miri e dëshmon video e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë