Loading…
Çudira shqiptare në Drimadhë, gjendet një frigorifer në det | VIDEO
  • 11/08/2017 | 22:18

...

Një frigorifer që noton i lirë në det në Drimadhë. Po, po, e lexuat mirë, një frigorifer që noton në det! Më shumë se komike videoja është tragjikomike.


Me sa duket ka avancuar hedhja e plehrave në det, s’ka më gjëra “të vogla”, tashmë do shohim frigoriferë, lavatriçe apo edhe makina në det duke lundruar.

Shikoni videon: /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë