Loading…
Dafina: Kemi lindur mbretëresha, por punojmë si mbretër
  • 14/11/2017 | 21:32

...

Një fotografi mjaft të bukur e ka publikuar në Instagram. Në këtë foto, Dafina Zeqiri ka lënë një shkrim mjaft motivues për gjininë e bukur.


“Ne kemi lindur mbretëresha, por punojmë si mbretër” janë fjalët e saj.

E krejt kjo, duket se është shkëputje nga projekti i saj i ri “King” që i finalizuar pritet të dal shumë shpejt për fansat e shumtë të Dafinës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë