Loading…
Dalin shenjat për largimin e Coutinhos nga Liverpooli (Video)
  • 13/08/2017 | 13:51

...

Philippe Coutinho është gjithnjë e më afër skuadrës së Barcelonës.


Coutinho kërkoi përfundimisht këtë javë që të lirohet prej shërbimeve të Liverpoolit dhe të transferohet te katalanasit.

Pavarësisht se atok iu është refuzuar kërkesa  nga klubi, largimi i sotëm i fotografive nga dyqanet zyrtare të Liverpoolit në Williamson Square, do të thotë se më nuk ka kthim pas për Coutinhon.

Momentin e largimit të imazheve të lojtarit prej dyqaneve e ka xhiruar një fans, i cili dëgjohet duke thënë se, “ai përfundimisht po largohet, apo jo? Lamtumirë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë