Loading…
Dashuritë e Elita Rudit: S’është veç Gjiko
  • 14/11/2017 | 23:11

...

Ajo është një nga prezantueset më të komentuara të ekranit. Fjala është për bukuroshen Elita Rudi e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale.


U bë kohë që ajo dhe reperi Gjiko janë në një lidhje dashurie, ku dhe nuk hezitojnë ta shfaqin atë në rrjete sociale.

Përveç Gjikos, Elita një dashuri të madhe gjithmonë ka treguar edhe për qenin e saj, ku shumica e postimeve në Instagram i ka me të.E së fundmi ajo ka bërë bashkë të dy, teksa shfaqen në makinë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë