Loading…
Dasma e vëllait të Sylejman Selimit i bën bashkë Thaçin, Lushtakun e Gashin
  • 13/02/2018 | 23:30

...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është i ftuar në dasmën e vëllait të Sylejman Selimit.


Thaçi në këtë dasmë është i ulur në të njëjtën tavolinë me Dardan Gashin, zëvendëskryeministër në qeverinë e Ramush Haradinajt dhe Sami Lushtakun, ish-kryetar i Komunës së Skenderajt.

Gashi dhe Lushtaku kohë më parë morën pjesë në festën familjare të zëvendëskryeministrit Fatmir Limaj. Në këtë aheng që u organizua në odën e Limajt, Gashi dhe Lushtaku së bashku me Endrit Shalën, këshilltarin e Limajt, gjuajtën me armë.

Thaçi: S’ka arsye t’i frikësohemi Speciales, as unë as qytetarët

Më të fundit
...
  • 16/01/2019 | 12:37
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë