Loading…
Dasma kushtoi 130 mijë euro, por sa kanë kushtuar këpucët e Marinës
  • 12/09/2017 | 22:40

...

Ashtu siç është folur në media, dasma e reperit Getoar Selimi me moderatoren nga Shqipëria Marina Vjollca dhe i gjithë organizimi ka kushtuar një pasuri të tërë prej rreth 130 mijë euro.


Sigurisht që vëmendja më e madhe ishte tek nusja, Marina e cila kishte zgjedhur të vishte dy fustane tejet të bukura.

Ndërsa detaji për të cilin nuk u fol fare ishin këpucët.

Vërtet ato nuk duken shumë sepse i mbulon fustani, por kushtojnë “sa qimet e kokës”.

Marina mbante veshur mbrëmë këpucët nga koleksioni i “Jimmy Choo” me gurë të shndritshëm dhe pupla, të cilat kushtojnë 1500 euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë