Loading…
Dasma luksoze e oligarkut rus, i dhuron nuses unazë 7 milionë dollarë
  • 10/02/2018 | 14:55

...

Oligarku rus, Aleksey Shapovalov, u martua me partneren e tij me të cilën ka shumë kohë Ksenia Tsaritsina në një prej dasmave më të bujshme e më luksoze që keni parë ndonjëherë.


Dasma u organizua në hotelin luksoz Barvikha, në Moskë. Ksenia është modele. Në dasmë ajo nuk ka veshur vetëm një fustan të bardhë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë