Loading…
De Biasi të rikthehet në Serie A ku luan një shqiptar
  • 06/12/2017 | 21:35

...

Edhe pse ka vetëm pak ditë që është shkarkuar nga Alaves, Gianni De Biasi duket se do të rikthehet shumë shpejt në drejtimin e një ekipi.


Ai është përfolur si trajneri i mundshëm për kombëtaren e Australisë, por mediat italiane flasin për një tjetër ofertë për përzgjedhësin e Kombëtares shqiptare.

Drejtuesit e Crotones ka kontaktuar De Biazin, për të marrë vendin e lënë bosh nga Davide Nikola, i cili dha sot dorëheqjen.

Mediat Italiane raportojnë se bashkë me Tramexanin si ndihmës, ai mund të jetë tekniku i ri i Arlind Ajetit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë